muzyka na fali

Przed Wami niezwykła propozycja łącząca w sobie relaks, zabawę i niezapomnianą przygodę! Proponujemy Wam weekendowy rejs do Szwecji na pokładzie komfortowego statku Stena Line. Nie będzie to jednak zwyczajny rejs – bowiem podczas jego trwania będziecie mogli uczestniczyć w koncercie zespołu Feel, tańczyć do białego rana na pokładzie statku i korzystać z mnóstwa atrakcji.

od 189 PLN
Odra rejs

Odpoczynek na świeżym powietrzu w towarzystwie osób, które są Ci bliskie i to w atrakcyjnej formie – nic prostszego! Wybierz rejs po Odrze i poznaj Wrocław z oryginalnej perspektywy – bo na wodzie! Naprawdę warto!

od 299 PLN
rejs

Wyobraźcie sobie najpiękniejszą podróż obfitującą w bajeczne widoki lazurowych otchłani morskich, malowniczych wysepek, soczystej zieleni pokrywającej nabrzeżne okolice. Rejs, który wypełnią rozrywki i luksusowy wypoczynek na pokładzie. Kąpiele w uroczych zatokach, na wyjątkowych plażach i w basenach na statku. To nie jest wytworem wyobraźni, ale realnym planem – proponujemy Wam niezapomniany 10-dniowy rejs luksusowym statkiem, dzięki któremu przeniesiecie się w najbardziej urokliwe zakątki Włoch i Hiszpanii.

od 4546 PLN
Oslo

Jednym ze skojarzeń związanych ze stolicą Norwegii są fiordy – te z kolei natychmiast podsuwają najpiękniejsze widoki, jakie stworzyła natura. Oslo ma niezwykle malownicze położenie. Otoczone jest górami i lasami, a serce miasta bije w Oslofjord – zatoce, do której wpadają cztery rzeki: Akerselvy, Lysakerelven, Alny i Gjersjø. I to właśnie ten fiord – jeden z największych w Norwegii – stanie się głównym bohaterem rejsu, na który chcemy Was zaprosić.

od 212.28 PLN
rejs-po-nilu-egipt

Rejs po Nilu to doskonały sposób na niebanalne przyjrzenie się Egiptowi. Z perspektywy statku przemierzającego życiodajną rzekę można zobaczyć egzotyczne krajobrazy i podglądać życie na brzegu. Zejście z pokładu na stały ląd wiąże się ze zwiedzaniem świątyń, ruin, grobowców, targowisk, zakładów rzemieślniczych, domów i szkół.

od 2479 PLN