hotel nad morzem

Wypoczynek w nowoczesnym Aparthotelu Molo Parku, który zaskoczy Was cudowną architekturą, ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, a przede wszystkim idealną lokalizacją – nad jeziorem Jamno i w pobliżu plaży w Mielnie. W pakiecie m.in. śniadania i dostęp do basenu. Pobyt dla dzieci gratis.

od 189 PLN
wakacje w górach

Urlop w bajecznym Hotelu Las w Piechowicach usytuowanym w cichym i spokojnym miejscu pośród lasów na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach, śniadania i obiadokolacje, nielimitowany dostęp do basenu, sauny i jacuzzi.

od 209 PLN
urlop

Co powiecie na cały dzień wypełniony zabiegami pielęgnacyjnymi i relaksacyjnymi, kąpielami w wodach termalnych i cudownym odprężeniem? Brzmi kusząco, prawda? A zatem skorzystajcie z okazji i udajcie się do Gorącego Potoku w Szaflarach. Tamtejsze termy zapewnią Wam wspaniałe chwile, dzięki którym zapomnicie o codziennych obowiązkach i kłopotach. 

od 45 PLN
weekend w spa

Odprężenie w 3* hotelu Szary Residence w Michałowicach koło Krakowa. W pakiecie noclegi, codzienne śniadania i obiadokolacje, dostęp do strefy Wellness, możliwość skorzystania salki kinowej, nielimitowany dostęp do siłowni, wypożyczenie kijków nordic walking, rowerów, mat do jogi i leżaków.

od 114 PLN
spa

Relaks w Akces Medical Fit & SPA w Dźwirzynie położonym przy piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. Odprężenie w basenie, strefie SPA czy sali fitness. Pakiet obejmuje zakwaterowanie, codzienne śniadania i obiadokolacje, jak też nielimitowany dostęp do strefy relaksu.

od 140 PLN
SPA i Wellness

Odprężenie w Kołobrzegu w ośrodku wypoczynkowym Koral Live położonym w uzdrowiskowej dzielnicy w Kołobrzegu, blisko piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach, codzienne śniadania i obiadokolacje, dostęp do strefy Wellness obejmującej basen rekreacyjny, basen solankowy, jacuzzi, łaźnię parową i suchą.

od 160 PLN