wakacyjna-papuga-logo

Z nami znajdziesz swoje wymarzone wakacje w najlepszych cenach! 

Wakacyjna Papuga to idealny adres, jeśli szukasz tanich ofert na wakacje i wypoczynek. Naszym zadaniem jest ułatwienie Ci planowania i wyszukiwania wakacyjnych ofert na każdą kieszeń online, czyli z nami zaoszczędzisz nie tylko pieniądze ale i czas!

wakacyjnapapuga.pl – czyli strona i wyszukiwarka wakacji online w jednym

Zawsze chciałeś szybko, wygodnie i tanio znaleźć swój wymarzone wakacje – my dajemy Ci tę możliwość! Wakacyjnapapuga.pl to strona na której nie tylko zarezerwujesz najlepszy hotelwellness i SPA, interesujące last minute,  loty czy spontaniczny city break. Z nami ponadto dowiesz się, jak zaplanować podróż, co należy ze sobą zabrać oraz co warto w danej lokalizacji zobaczyć. Co więcej i poradzimy Ci jak zrobić to tanio i bez stresu na przykład w naszym Magazynie Podróży. Dodatkowo dzięki naszej wyszukiwarce wakacji masz nieograniczony dostęp do aktualnych ofert. Ponadto możesz śledzić super okazje i promocje z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Zaplanuj już dziś swoje wakacje z nami wygodnie przez Internet!

Codziennie nowe oferty na naszej stronie i fanpage’u na Facebook’u

wakacje

Każdego dnia przeszukujemy setki ofert i wybieramy te – naszym zdaniem – najkorzystniejsze. W opisywanych przez nas ofertach znajdziesz przykładowe terminy wakacji, wybrany rodzaj wyżywienia, transport z/do miejsca docelowego, liczbę osób podróżujących itp. Pamiętaj, że po przejściu do danej oferty sam konfigurujesz wszytkie interesujące Cię parametry i w ten sposób wyświetli Ci się ostateczna cena. Oczywiście chętnie wesprzemy Cię w procesie rezerwacji czy po prostu wyszukamy propozycje odpowiadające Twoim wakacyjnym wymaganiom. Oprócz tego możesz się do nas zwrócić w razie jakichkolwiek pytań związanych z wybraną przez Ciebie wycieczką. Kompleksowa i indywidualna obsługa każdego klienta jest dla nas naważniejsza. Nie wahaj się i skorzystaj z naszej pomocy. No to fruuu na wakacje!

Feel the sunshine i planuj wakacje razem z Wakacyjną Papugą!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami – śledź nas ponadto na Facebook’u i subskrybuj Newslettera.