Jak rezerwować wakacje z Wakacyjną Papugą

Wakacje to bez wątpienia najpiękniejszy czas w roku. Bez względu na to, czy są to wakacje last minute, pakiet podróży, city break i inne – Wakacyjna Papuga oferuje szeroki wachlarz różnorodnych destynacji wypoczynkowych w wyjątkowo korzystnych cenach. Dzięki naszej ogromnej bazie wycieczek i komfortowej w użyciu wyszukiwarce wakacji, możesz w pełni dostosować swoją podróż do swoich potrzeb. Jeśli znalazłeś ofertę idealną dla Ciebie to pozostaje tylko proces rezerwacji wraz z wszystkimi formalnościami. Krok po kroku wyjaśniamy, jak wyglada proces rezerwacji wakacji online oraz stacjonarnie w naszym biurze w Gliwicach.

Proces rezerwacji - krok po kroku

jak rezerwować

Szukając wakacji na naszej stronie zostaniesz automatycznie przekierowany do naszej wyszukiwarki, czyli ogromnej bazy wycieczek dla każdego i na każdą kieszeń. Po wpisaniu wszystkich szczegółów dotyczących Twoich wymagań wakacyjnych zostaną wyświetlone wszystkie możliwe propozycje wraz z cenami.

Po przeglądnięciu interesujących Cię wycieczek kliknij w ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Tam raz jeszcze otrzymasz dokładne informacje związane z wybraną przez Ciebie ofertą. Jeśli jesteś zdecydowany to kliknij „dalej“ (wersja komputerowa) lub „rezerwacja za xxx“ (wersja mobilna).

Następnie wyświetli Ci się formularz, w którym zostaniesz poproszony o wypełnienie danych uczestników, osoby rezerwującej (płatnika), usług opcjonalnych oraz ewentualnych informacji dodatkowych dla biura podróży. Po wpisaniu kodu z obrazka kliknij w „zgłoszenie“.

Zaraz po tym otrzymasz potwierdzenie złożenia rezerwacji na podany wcześniej przez Ciebie adres e-mail. Potem zadzwoni do Ciebie nasz konsultant celem potwierdzenia podanych informacji w formularzu i ewentualnych zmian. Podczas tej rozmowy dowiesz się wszystkich szczegółów związanych z płatnością – zarówno jeśli chodzi o zaliczkę, jak i całość kwoty.

Następnie, również drogą e-mailową, prześlemy Ci umowę udziału w imprezie turystycznej ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi wybranej przez Ciebie usługi turystycznej wraz z warunkami płatności.

Ważne: w przypadku wyjazdów last minute płatności należy dokonać jeszcze tego samego dnia.

Po wypełnieniu i podpisaniu przez Ciebie umowy należy ją do nas odesłać mailem wraz z dowodem wpłaty.

Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości

Mamy nadzieję, że teraz bez problemu zarezerwujesz wakacje z Wakacyjną Papugą. Jednak jeśli nadal masz pytania lub potrzebujesz porady dot. rezerwacji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie, drogą mailową jak i za pośrednictwem czatu na naszym fanpag’u na Facebook’u.