Monachium

Mamy nie lada gratkę dla fanów sportu i motoryzacji! To majowa wycieczka, która dostarczy wielu niezapomnianych emocji, zwłaszcza wielbicielom piłki nożnej oraz klasycznych niemieckich aut. City Break do Monachium i Stuttgartu pozwoli Wam odwiedzić słynny Allianz Arena – stadion drużyny piłkarskiej Bayern Monachium, jak też Muzeum BMW, Porsche oraz Mercedesa.

od 749 PLN

Zapraszamy na fantastyczną jesienną wycieczkę, podczas której przeżyjecie moc atrakcji! W ramach atrakcyjnej oferty First Minute z 43% rabatem możecie zaplanować już teraz niepowtarzalny wyjazd na Oktoberfest do stolicy Austrii. Święto, nazywane w kraju Mozarta, „Wiesn Wiener” posiada wyjątkowy urok i klimat. Wiedeń Was zachwyci!

od 109 PLN
Szkocja

Zapraszamy Was na wspaniałą 8-dniową wycieczkę objazdową w maju, której głównym celem będzie Szkocja. Podczas tej ekscytującej wyprawy będziecie mieli okazję przekonać się o niezwykłości kraju dud, kraciastych kiltów, whisky, ale też zapierających dech w piersiach krajobrazów, średniowiecznych zamków i dość kapryśnej pogody.

od 2340 PLN
parada-kwiatów

Mamy dla Was oryginalny pomysł na spędzenie 6 kwietniowych dni! Proponujemy pełną wrażeń wycieczkę, która prowadzić Was będzie po wielu niezwykłych miejscach w krajach Beneluxu, czyli Belgii, Luksemburga i Holandii. Punktem kulminacyjnym wyprawy będzie Parada Kwiatów, czyli święto wiosny i jednocześnie najbardziej niesamowite widowisko z kwiatami w roli głównej.

od 1561 PLN
Paryż

Zapraszamy Was na kwietniową wycieczkę, której celem będzie Miasto Świateł, najbardziej romantyczne miejsce na świecie, czyli Paryż! To stolica z bogatą i burzliwą historią oraz miejsce od wieków inspirujące artystów. Opisywany w klasycznych powieściach, sławiony w piosenkach, rejestrowany przez filmowców. Potrafi oczarować niepowtarzalnym klimatem, francuską kuchnią i znakomitym winem. Teraz czas, byście i Wy odkryli dla siebie Paryż!

od 739 PLN
oceanarium

Mamy dla Was wyjątkową wycieczkę na powitanie wakacji! W ramach oferty First Minute proponujemy udać się jednego z najbardziej malowniczych miast we wschodniej części Niemiec – do Stralsund. Miejsce słynie nie tylko z wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO pięknej Starówki, ale także z fascynującego Oceanarium.

od 89 PLN
Rumunia

Okazja, by oderwać się od codzienności i przenieść w świat fantazji, magii i czarów! Co powiecie na wycieczkę objazdową we wrześniu, której głównym celem będzie poznanie mrocznych tajemnic hrabiego Drakuli? Oferujemy Wam wyjazd, podczas którego odwiedzicie nie tylko kraj pełen urzekających zamków „księcia ciemności”, jakim jest Rumunia.

od 1259 PLN
Praga

Jeżeli jesteście amatorami nocnych wizyt w muzeach, a jednocześnie lubicie odwiedzać miasta pełne klimatycznych zaułków i ciekawych obiektów – nasza propozycja jest wprost stworzona dla Was. Oferujemy bowiem czerwcową wyprawę do naszych południowych sąsiadów, do stolicy Czech, która Was na pewno zachwyci. Praga to miasto, w którym nie będziecie się nudzić.

od 99 PLN
Capri

Czy nie chcielibyście zakończyć wakacji niezapomnianą włoską przygodą? Oferujemy Wam wspaniałą wycieczkę objazdową, podczas której będziecie mogli nie tylko zwiedzić i podziwiać najwspanialsze obiekty zabytkowe w Italii, ale również zaznacie śródziemnomorskiego klimatu i stylu życia. W czasie 8-dniowej wycieczki pod koniec sierpnia odwiedzicie romantyczną Wenecję, zapierający dech w piersiach Rzym i przepiękną renesansową Florencję. Czeka Was też niezapomniany rejs po najpiękniejszej wyspie Morza Tyrreńskiego – Capri, podczas której ujrzycie niesamowite morskie groty.

od 1584 PLN
Berlin

Zapraszamy Was na absolutnie wyjątkową wycieczkę jesienną. Celem Waszej podróży będzie Berlin podczas niepowtarzalnego święta, jakim jest Festiwal Światła. Podczas wyprawy będziecie mieli okazję zwiedzić niemiecką stolicę i ujrzeć jej najbardziej charakterystyczne obiekty, natomiast wieczorem ujrzycie niesamowite iluminacje, które każdego roku są specjalnie projektowane na to świetliste święto.

od 198 PLN
rzym

Co powiecie na Rzym w wersji 3-dniowej? Sprawdźcie ofertę na ciekawy City Break, w mieście, do którego prowadzą wszystkie drogi! Jeśli nie macie planów na marzec, być może tego właśnie Wam trzeba! Odprężyć się w stolicy Włoch pełnej przepięknych zabytków, klimatycznych knajpek, niesamowitej kuchni i filmowej atmosfery.

od 828 PLN

Praga na majówkę? Na pewno jest to ciekawa opcja bo stolica Czech uchodzi za jedno z najbardziej urokliwych miast europejskich. Rynek Starego Miasta charakteryzuje się nie tylko imponującą architekturą ze wspaniałymi fasadami, ale także jest miejscem spotkań mieszkańców i turystów. Jeśli chcesz poczuć prawdziwą czeską atmosferę to koniecznie skorzystaj z tej oferty!

od 1682 PLN
city break - 5 europejskich stolic

Bratysława, Wiedeń, Budapeszt, Lublana i Zagrzeb podczas jednej wycieczki – tak to możliwe! W ramach tego city break zobaczysz 5 europejskich stolic w zaledwie 8 dni! Zapraszamy na ciekawą wycieczkę objazdową z bogatym programem ramowym. Dla wszystkich, którzy uwielbiają odkrywać piękne europejskie zakątki to propozycja godna uwagi.

od 1791 PLN