Wakacje z Niemiec - ogromny wybór ofert tylko u nas

Coraz więcej ludzi przegląda i porównuje setki ofert wakacyjnych. Nierzadko zdarza się tak, że Polacy szukają nie tylko u rodzimych Touroperatorów ale też u tych zagranicznych. Aby ułatwić Ci tę czynność masz możliwość skorzystania z naszej wyszukiwarki, gdzie znajdziesz setki ofert na wakacje z Niemiec – czyli od niemieckich firm turystycznych. W ten sposób możesz jeszcze elastyczniej planować i rezerwować swoje wakacje i często przy tym zaoszczędzić!

Dlaczego wakacje z Niemiec?

Wielu naszych klientów dopytywało, czy nie mamy w swojej ofercie właśnie ofert z niemieckich biur podróży czy od niemieckich organizatorów turystycznych. Dla większości Polaków nie jest problemem, aby dojechać do lotniska nawet jeśli znajduje się ono bardzo daleko od miejsca zamieszkania. W związku z tym gotowość i chęć wyjazdu zza naszej zachodniej granicy, czyli z Niemiec jest ogromna. Ma to często nawet swoje plusy. Pierwszym z nich są nierzadko bardzo dobre ceny, które niekoniecznie muszą być dużo wyższe od tych, które znamy z polskiego rynku turystycznego. Dodatkowo wyjeżdżając w ramach takiej „niemieckiej“ wycieczki często standard i jakość oferowanych usług jest zwyczajnie lepsza. Co więcej w naszej bazie znajdziesz oferty tylko sprawdzonych i rzetelnych firm turystycznych z Niemiec a wybór zarówno popularnych jak i niszowych kierunków jest naprawdę ogromny. W związku z tym postanowiliśmy dać Ci taką możliwość i dlatego możesz rezerwować na naszym portalu wygodnie wakacje z Niemiec.

TOP 5 największych touroperatorów z Niemiec

TUI Deutschland

TUI a dokładniej Touristik Union International jest wiodącym operatorem turystycznym w Niemczech. Firma powstała w 1923 roku i ma podwójną siedzibę w Berlinie i Hanowerze. Grupa W wyniku połączenia TUI AG i TUI Travel Plc w 2014 roku firma TUI przekształciła się w TUI Group. TUI Deutschland GmbH jest w 100% spółką- córką odpowiedzialną za prowadzenie działalności operacyjnej w Niemczech. Ponadto TUI posiada ponad 1.800 biur podróży w Europie i obsługuje tym samym około 30 milionów klientów. Do TUI należą ponadto: Viverde, 1-2-FLY, airtours, Boomerang journeys, OFT TRAVEL, Gebeco, berge&meer, L’TUR oraz OX-TOURS.

DER Touristik

Do listy największych niemieckich touroperatów dołącza DER Touristik. Przedsiębiorstwo założono w 1917 a jego siedzibą jest Frankfurt nad Menem. Grupa DER Touristik działa w 16 krajach europejskich i wyróżnia się szerokim zakresem usług turystycznych. Właśnie ta różnorodność pozwoliła ugruntować DER Touristik swoją pozycję jako dostawca usług turystycznych dla Europy. Dziś DER Touristik obejmuje takie marki turystyczne jak: Dertour, Meier’s Weltreisen, ADAC Reisen, Tjaereborg, ITS i Jahn Reisen. Ponadto DER Touristik prowadzi również specjalne marki czyli Dr. Holiday, clevertours.com, camperboerse, hausboot-boerse.de i DERHotel.com oraz stronę główną DER.com. Działalność tą uzupełniają będące w posiadaniu DER Touristik sieci hotelowe lti Hotels, Club Calimera i PrimaSol Hotels.

FTI Group

Grupa FTI ma swoją siedzibę w Monachium i działa już od 1983 r. W FTI pracuje 12.000 pracowników na całym świecie i dodatkowo ma też swoje oddziały w Austrii oraz filię w Szwajcarii. Od 2012 roku francuski touroperator FTI Voyages jest częścią grupy FTI GROUP. Na rynku holenderskim firma oferuje swoje usługi jako FTI Reizen. Na początku firma specjalizowała się w podróżach do regionu Morza Śródziemnego, obecnie poszerzyli swoje usługi przede wszystkim o city break i wynajem samochodów (driveFTI). Grupa FTI obejmuje dodatkowo operatora turystycznego 5vorFlug oraz internetowy portal turystyczny fly.de, „językowego“ operatora turystycznego LAL Sprachreisen, luksusowego touroperatora Windrose, przedsiębiorstwo ds. rejsów wycieczkowych FTI Cruises oraz kilka innych.

AIDA Cruises

AIDA Cruises to niemiecki specjalista w zakresie rejsów wycieczkowych. Firma została założona w 1999 roku początkowo pod nazwą „Seetours“. Dopiero w 2004 roku zmienione nazwę i od tego czasu firma żeglugowa pływa pod włoską banderą. Dzisiaj AIDA Cruises jest częścią Carnival Cooperation & plc, największej na świecie firmy rejsowej. Idąc w ślad Carnival Cruise Line, AIDA Cruises rozszerzyła swoją działalność i rozwija koncepcję wakacji w klubach z coraz to większym sukcesem. Flota AIDA Cruises to statki AIDAluna, AIDAbella, AIDAdiva, AIDAaura, AIDAvita, AIDAcara, AIDAblu, AIDAsol, AIDAstella, AIDAmar, AIDAprima, AIDAperla, AIDAnova i AIDAmira.

Alltours

Korzenie Alltours siegają 1974 roku. Jest to największy niezależny operator turystyczny w Niemczech i dla wielu jest symbolem solidnych usług oraz ciągłego rozwoju na rynku turystycznym. W skład firmy wchodzą alltours flieghreisen, alltours-X i byebye. Oprócz działalności czysto turystycznej, Alltours posiada również inne obszary działalności, które odniosły sukces, Na myśli mamy przede wszystkim Reisecenter alltours GmbH, sieć biur podróży z około 200 biurami podróży, alltours Reiseportal GmbH jako oddział online, hiszpańską agencję turystyczną Viajes allsun z siedzibą na Majorce oraz firmę zarządzająca nieruchomościami alltours España.

Wakacje z Niemiec: znajdź swoje wakacje marzeń z Wakacyjną Papugą!

Logo

Jak już wspomnieliśmy na naszej stronie oferujemy szeroką gamę wycieczek od niemieckich touroperatorów. Obojętne czy szukasz luksusowego hotelu czy wolisz aktywne wczasy lub po prostu polujesz na cenowe okazje last minute – każdy znajdzie ofertę idealną dla siebie. Ponadto w swojej wyszukiwarce dysponujemy propozycjami odpowiednimi dla osób podróżujących samotnie, rodzin, przyjaciół i par. W ten sposób jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego urlopowicza – od all inclusive, poprzez wycieczki objazdowe aż po pakiet podróży. Chcesz poznać tradycję, kulturę i mieszkańców danego kraju? A może tęsknisz za słońcem i plażą bądź szukasz wypoczynku w górach? Żaden problem – wystarczy tylko wpisać do naszej wyszukiwarki najważniejsze dane i wystartować wyszukiwanie aktualnych ofert. W razie jakichkolwiek problemów chętnie pomożemy Ci znaleźć ofertę idealnie dobraną do Twoich wakacyjnych wymagań.