Inflatable Island – Wyspa Jednorożców 🦄 zaprasza na wodne szaleństwo

„Smakowite“ kolory, tęcze, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, mityczne stworzenia … po prostu kolorowy raj pełen niespodzianek. 130 kilometrów na zachód od stolicy Filipin Manili znajduje się Inflatable Island („Nadmuchiwana Wyspa“) o powierzchni 4200 metrów kwadratowych, która wygląda jak spełnienie marzeń miłośników różu i jednorożców oraz kraina fantazji w jednym.

Gdzie leży Inflatable Island?

  • „Nadmuchiwana Wyspa” znajduje się na Filipinach, w Subic Bay, czyli zatoce u zachodnich wybrzeży Luzonu.
  • Dotrzesz tam w 2,5 godziny od stolicy, czyli Manili.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie na miejscu?

Inflatable Island Ph 2
© facebook.com/InflatableIslandPh

Inflatable Island gwarantuje wręcz wszystko, aby Twój dzień na plaży był niezapomniany. Najfajniejsze atrakcje wodne, jakie kiedykolwiek widziałeś, mieszczą się pośrodku morza na obszarze około 8 sąsiadujących ze sobą boisk do koszykówki. A tam po prostu wodne eldorado w postaci zjeżdżalni wodnych, trampolin, strefy chilloutu i wiele innych dmuchanych niespodzianek. Oczywiście nie brakuje tam motywu przewodniego, czyli jednorożca na tle wodnego krajobrazu. Poza tym jest też tam dinozaur i inne wodne stworzenia, które urozmaicą Ci pobyt w tym spektakularnym miejscu. Oprócz tego imponująca jest również plaża w odcieniach różu, pastelowego błękitu – po prostu sama kolorystyczna słodycz. Całość plażowego świata uzupełniają parasole, pufy i inne dodatki.

Ile kosztuje wstęp na „Wyspę Jednorożców“?

Sam bilet na wyspę nie kosztuje wcale tak dużo, bo w przeliczeniu za godzinę zapłacisz ponad 30 zł. Z kolei cały dzień zabawy to wydatek rzędu około 60 zł.

A Ty jak myślisz, czy ta „przesłodka kraina“ na Filipinach jest trochę kiczowata czy jednak fajna? A może już byłeś tam i chcesz się podzielić swoimi wrażeniami. W każdym razie jest to naszym zdaniem miejsce, które warto zobaczyć przy okazji wakacji na Filipinach. A jeśli szukasz ofert właśnie na Filipiny to kliknij poniżej. Chętnie doradzimy w wyborze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wakacyjna Papuga 2024