Inflatable Island – Wyspa Jednorożców 🦄 zaprasza na wodne szaleństwo

„Smakowite“ kolory, tęcze, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, mityczne stworzenia … po prostu kolorowy raj pełen niespodzianek. 130 kilometrów na zachód od stolicy Filipin Manili znajduje się Inflatable Island („Nadmuchiwana Wyspa“) o powierzchni 4200 metrów kwadratowych, która wygląda jak spełnienie marzeń miłośników różu i jednorożców oraz kraina fantazji w jednym.

Gdzie leży Inflatable Island?

  • „Nadmuchiwana Wyspa” znajduje się na Filipinach, w Subic Bay, czyli zatoce u zachodnich wybrzeży Luzonu.
  • Dotrzesz tam w 2,5 godziny od stolicy, czyli Manili.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie na miejscu?

Inflatable Island

Inflatable Island gwarantuje wręcz wszystko, aby Twój dzień na plaży był niezapomniany. Najfajniejsze atrakcje wodne, jakie kiedykolwiek widziałeś, mieszczą się pośrodku morza na obszarze około 8 sąsiadujących ze sobą boisk do koszykówki. A tam po prostu wodne eldorado w postaci zjeżdżalni wodnych, trampolin, strefy chilloutu i wiele innych dmuchanych niespodzianek. Oczywiście nie brakuje tam motywu przewodniego, czyli jednorożca na tle wodnego krajobrazu. Poza tym jest też tam dinozaur i inne wodne stworzenia, które urozmaicą Ci pobyt w tym spektakularnym miejscu. Oprócz tego imponująca jest również plaża w odcieniach różu, pastelowego błękitu – po prostu sama kolorystyczna słodycz. Całość plażowego świata uzupełniają parasole, pufy i inne dodatki.

Ile kosztuje wstęp na „Wyspę Jednorożców“?

Sam bilet na wyspę nie kosztuje wcale tak dużo, bo w przeliczeniu za godzinę zapłacisz ponad 30 zł. Z kolei cały dzień zabawy to wydatek rzędu około 60 zł.

A Ty jak myślisz, czy ta „przesłodka kraina“ na Filipinach jest trochę kiczowata czy jednak fajna? A może już byłeś tam i chcesz się podzielić swoimi wrażeniami. W każdym razie jest to naszym zdaniem miejsce, które warto zobaczyć przy okazji wakacji na Filipinach. A jeśli szukasz ofert właśnie na Filipiny to kliknij poniżej. Chętnie doradzimy w wyborze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *