Wyszukiwarka wakacji na komputerze

Często dostajemy od Was pytania dotyczące ofert w konkretnym terminie czy z wylotem z określonego miasta. Aby ułatwić Wam poruszanie się po naszej stronie, przygotowaliśmy krótką ściągę pokazującą jak najszybciej możecie znaleźć ofertę wakacji, która Was interesuje.

Na początku musicie wiedzieć, że ofert możecie u nas szukać na kilka sposobów, mianowicie używając:

  1. filtrów na stronie głównej
  2. wyszukiwarki wakacji
  3. tagów

Filtry

Pozwalają one na posegregowanie ofert, zależnie od Waszych potrzeb, czyli:

  • kategorii (np. Last Minute, Hotele, Pakiet Podróży itp.)
  • kraju/miasta, które chcecie odwiedzić
  • miasta, z którego chcecie wylecieć/wyjechać
  • terminu, w którym chcecie skorzystać z oferty

Wchodząc na naszą stronę główną www.wakacyjnapapuga.pl z pewnością pod sliderem ujrzycie granatowe pole, które służy do wpisywania filtrów. Po wpisaniu interesujących Was kryteriów, zobaczycie propozycje zgodne z tym, co wybraliście.

Wyszukiwarka-wakacji

Po wybraniu filtrów pokazanych na przykładowym screenie powyżej, zobaczycie wszystkie oferty wakacji w Grecji z kategorii Pakiet Podróży, z wylotem z Warszawy oraz rozpoczynających się w maju 2019 roku.

Pamiętajcie jednak, że:

  •  nie musicie uzupełniać wszystkich pól. Możecie wypełniać tylko te, które Was interesują. (screen poniżej)

Wyszukiwarka-wakacji

  • możecie w polach miejsca docelowego oraz miejsca wylotu wpisywać wiele fraz. (screen poniżej)

Wyszukiwarka-wakacji

  • czasami może się okazać, że po wpisaniu danej frazy czy kilku fraz w dane pola, zobaczycie komunikat, informujący o tym, że “obecnie nie ma żadnych ofert wg wybranych kryteriów”.

Wyszukiwarka-wakacji

Nic straconego! W takiej sytuacji możecie skorzystać z drugiej opcji, czyli wyszukiwarki wakacji.

Wyszukiwarka wakacji

Wyszukiwarka wakacji to narzędzie, które zbiera w jednej bazie oferty wycieczek od różnych biur podróży. Znajdziecie ją, podobnie jak w przypadku filtrów, wchodząc na naszą stronę główną – w prawym górnym narożniku (nad sliderem), na tej samej wysokości, na której widoczne jest logo Waszej Wakacyjnej Papugi.

Wyszukiwarka-wakacji

Klikając w “Znajdź i zarezerwuj” zostaniecie przeniesieni na stronę https://wakacje.wakacyjnapapuga.pl/. Tam – podobnie jak przy filtrach – pod sliderem zobaczycie pole pozwalające sortować oferty według większej ilości kryteriów. Możecie np. wybrać tylko rejsy, wybrać ilość i wiek dzieci (jeśli podróżujecie całą rodziną), wybrać konkretny region danego państwa, czy choćby szukać wycieczek z własnym dojazdem (screen poniżej).

Wyszukiwarka-wakacji

Po wybraniu państwa (lub wyspy, miasta czy regionu), które Was interesuje, daty wylotu i ilości podróżujących – wystarczy kliknąć “Szukaj ofert”. Wówczas zobaczycie listę ofert do miejsca, które wpisaliście w pole destynacji wczasów.
Poza tym pojawią się nowe okna pozwalające na sprecyzowanie indywidualnych potrzeb, udogodnień itp. Do wyboru możliwe są bowiem: długości pobytu, opinie i standard hotelu, opcje wyżywienia, organizator i wiele innych (screen poniżej).

Wyszukiwarka-wakacji

Opcji wyboru jest naprawdę wiele, dlatego jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Tagi

Trzecia opcja sortowania ofert na naszej stronie to tagi, pozwalające na wyszukiwanie wakacji ze względu na charakterystykę oferty.

Powiedzmy, że interesują Was tylko wyjazdy All Inclusive. Wystarczy wówczas w adresie strony dopiszecie /tag-oferty/all-inclusive. Pełny link będzie wówczas wyglądał następująco – https://wakacyjnapapuga.pl/tag-oferty/all-inclusive/

Wyszukiwarka-wakacji

Inne przykłady:

Możecie też korzystać z tagów, które znajdują u dołu każdej z ofert wrzuconych na naszej stronie i przypisanych do nich (screen poniżej).

Wyszukiwarka-wakacji

Wakacyjna Papuga 2024