Biuro podróży Gliwice – zapraszamy do pierwszego punktu stacjonarnego Wakacyjnej Papugi

Czy to tanie loty, atrakcyjne oferty last minutepakiet podróży czy też inspiracje na wczasy dla całej rodziny – u nas znajdziesz wymarzone wakacje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu i pomożemy Ci w wyborze idealnego kierunku urlopowego. Rezerwuj w prosty i wygodny sposób swoje upragnione wakacje w naszym biurze w Gliwicach lub dodatkowo skorzystaj z naszej strony internetowej. Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę i atrakcyjne oferty na każdą kieszeń. Biuro podróży Gliwice Wakacyjnej Papugi – poznaj nas osobiście!

biuro podróży gliwice

Tak znajdziesz nasze biuro w Gliwicach

Główna siedziba Wakacyjnej Papugi mieści się przy ulicy Jana Matejki 14 w Gliwicach, praktycznie w samym centrum miasta. Dodatkowo przed samym biurem masz możliwość zaparkowania samochodu. Ponadto możesz skorzystać z parkingów mieszczących się przy ulicach niedaleko biura.

+48 690 389 650 / +48 789 809 530

Indywidualne podejście do każdego klienta

W trakcie wyszukiwania ofert wakacji skupiamy się na Twoich wymaganiach oraz chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie hotelarstwa i turystyki.

Bogata oferta turystyczna

Co więcej w naszej bazie dysponujemy urozmaiconą ofertą hoteli i ośrodków wypoczynkowych w Polsce i na świecie. Ponadto doradzimy Ci w wyborze interesującego city break, last minute, wellness i SPA, lotów i nie tylko.

Atrakcyjne ceny

W naszym biurze proponujemy Ci wakacje na każdą kieszeń i dodatkowo poinformujemy Cię o ewentualnych kosztach dodatkowych w wybranym przez Ciebie obiekcie.

Bezpieczna i wygodna rezerwacja

Dodatkowo gwarantujemy ci przejrzysty i bezpieczny proces rezerwacji zarówno osobiście w naszym biurze, jak i na naszej stronie internetowej.

Sprawdź i przekonaj się sam. Cieszymy się na Twoją wizytę i nasze osobiste spotkanie w Gliwicach!