domki wakacyjne

Wakacyjna Papuga przygotowała dla Was zestawienie interesujących miejsc w różnych zakątkach Europy, w których możecie wynająć komfortowy domki wakacyjne na majówkę. Koniecznie sprawdźcie oferty, wybierzcie najbardziej dogodną dla Was lokalizacje i spędźcie relaksujący błogi tydzień, witając majową aurę!

od 319 PLN
hotel gran canaria

Wyspy Kanaryjskie zawsze są świetnym wyborem na urlopowe szaleństwo, dlatego znaleźliśmy niezwykle ciekawą ofertę. Tygodniowy relaks w 3* hotelu w Playa del Ingles w pakiecie obejmującym ponadto wyżywienie HB, loty i transfery do/z hotelu.

od 1329 PLN
wakacje w grecji

Chodzą Wam po głowie greckie wczasy? Co powiecie na tygodniowe wakacje w 4* hotelu tuż przy plaży w pakiecie z wyżywieniem HB, a także lotami i transferami do/z hotelu. Niesamowite widoki, rajska plaża i bardzo komfortowy obiekt z licznymi udogodnieniami.

od 1419 PLN
hotel w Szwajcarii

Wypoczynek w hotelu w Szwajcarii: 4* Whitepod w znajdującej się na zachodniej stronie Doliny Rodanu, na południe od Jeziora Genewskiego miejscowości Monthey. Zakwaterowanie w domkach-kapsułach. W pakiecie śniadania w formie bufetu. 

od 1090 PLN